OFFICIAL INSTITUTIONS


.

LETTERS OF APPRECIATION

Çırağan Palace Kempinski

Sevgili Yataş Ailesi,

Bildiğiniz gibi 2007 yılından beri Çırağan Palace Kempinski İstanbul olarak otelimizde Yataş marka yatak ve baza kullanmaktayız. Değerli misafirlerimiz her fırsatta olumlu ve övgü dolu yorumlarda bulunuyor olması bizlere bu konuda ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumuzu tekrar tekrar hatırlatmakta. Uyku sağlığına ve kaliteli uykuya verdiğiniz önem ve değer ile seçkin ürünler sunan firmanızın ürünlerini, Çırağan Sarayı’nda kullanmaktan son derece memnun olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Kaliteli ürünlerinizin yanı sıra çözüm ve müşteri odaklı hizmet anlayışınız ve sürekli destek veren yapınız bizler için çok değerli, işbirliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine gönülden inanıyoruz.

Saygılarımızla,


Sibel Atılgan
Satınalma Müdürü

ÇIRAGAN PALACA KEMPINSKI

the-plaza-otel-logo

Değerli Yataş Ailesi,

The Plaza Otel olarak otelimizin tüm odalarında Yataş markalı yatak, baza ve uyku dünyası ürünlerini kullanmaktayız. Ürünlerinizin sahip olduğu teknolojik ve konfor özellikleri sayesinde misafirlerimizden sürekli olumlu geri dönüşler almaktayız.
Misafirlerin öncelikle otelde yaşayacakları konfor deneyimine önem veren, İstanbul’un en iyi iş konseptli otellerinden biri olan The Plaza Otel olarak; Yataş markalı ürünleri tercih etmemizin bir kez daha ne denli doğru bir karar olduğunu süreç içinde her gün yeniden gözlemliyoruz.
Sürekli desteğiniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.

 

THE PLAZAOTEL ISTANBUL

POINT-HOTEL

Yataş Kurumsal Satış Müdürlüğüne,

İstanbul’un en iyi iş konseptine sahip otellerinden olan Point Hotels grubunda Yataş uyku ürünlerini kullanmaktayız. Sweetdreams konseptimize uygun uyku ürünlerinizin tamamından yurt içi ve yurtdışı müşterilerimizden sürekli olumlu geri dönüşler almaktayız. Bir housekeeper olarak konforlu, hijyen düzeyi yüksek ve müşterilere sağlıklı uyku ortamını sağlayan teknolojik ürünlerinizi kullanmaktan çok memnunum. Satış sırasında ve sonrasında vermiş olduğu kaliteli hizmet ve uyku dünyası ile ilgili bize kattığı faydalı bilgiler için Yataş Ailesine teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

POINT HOTEL

pera_palace_logo

Yataş A.Ş Dikkatine;

Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki ilk oteli Pera Palace Hotel, geçirdiği ciddi restorasyon çalışmalarının ardından, tarihi yapısına uygun olarak yenilenerek, kapılarını tekrar misafirlerine açtı. Yenilenen odalarımızda da müşterilerin uyku sağlığına verdiğimiz önem ve değer sebebi ile Yataş marka yatakları kullanmayı tercih ettik. Sağladığı üst düzey konfor ve teknolojisi sebebiyle her gün olumlu geri dönüşler aldığımız yataklarınız ve hizmet kaliteniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Murat Eti
Odalar Bölümü Müdürü

PERA PALACA HOTEL

cheya_main

Sayın Yetkililer;

Cheya Residences oteli olarak Pop-Up Yavrulu Baza yetkili tedarikçisi olan siz, Yataş grubunun vermiş olduğu hizmet ve servis kalitesinden oldukça memnunuz. Sîzlerle olan saygın işbirliğimizin aynı kalitede ve seviyede devam etmesini diler, uzun yıllar çalışmayı ümit ederiz.

Saygılarımızla,

Alper Gedikoğlu
Genel Müdür

CHEYA RESIDANCES